Loading

OTEVŘENÉ POZICE

Všeobecná účetní

Česká společnost BEMETA Žatčany 28 hledá do rozšiřujícího týmu všeobecnou účetní.

Náplň práce:

  • práce v kolektivu účetních
  • zajištění řádného vedení účetnictví ve svěřených oblastech ve spolupráci s hlavní účetní
  • vystavování vydaných faktur
  • účtování přijatých faktur
  • účtování banky a pokladny
  • zpracování mezd
  • a jiné účetní operace

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • praxe na dané pozici min. 3 roky
  • Znalost IS Helios výhodou
  • kompletní znalost podvojného a mzdového účetnictví a platné české účetní legislativy
  • uživatelská znalost PC
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • odborná školení
  • občerstvení na pracovišti
  • odpovídající finanční ohodnocení, jehož výše bude závislá jen na Vás
  • příspěvek na stravování
  • firemní benefity
  • přátelský pracovní kolektiv, perspektiva a jistota zaměstnání

Podrobnější informace se dozvíte na telefonním čísle: 727 811 552, popřípadě na E mailu personalni@bemeta.cz.

Stavbyvedoucí

Česká stavební společnost BEMETA Žatčany 28

hledá do rozšiřujícího týmu stavbyvedoucího s vysokoškolským vzděláním stavebního zaměření.

  • řízení svěřené stavby většího rozsahu
  • řízení pracovních skupin
  • odpovědnost za dodržování pracovní i technologické kázně
  • koordinace subdodavatelů a činnosti pracovních čet
  • kontrola dodávek materiálů a prováděné práce
  • odpovědnost za dodržování předpisů BOZP a PO

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost, pečlivost,

Nabízíme:

  • mobilní telefon, notebook
  • lokalita: jihomoravský kraj

Administrativní pracovník, dispečer

Česká stavební společnost BEMETA, Žatčany 28

hledá do rozšiřujícího týmu šikovné administrativní pracovníky s minimálně středoškolským vzděláním. Stavební obor výhodou.

Pracovník bude mít na starosti běžné administrativní práce např. poptávky, objednávky, fakturace, a ostatní dispečerské práce. Bude pravou rukou stavbyvedoucích.

Požadujeme

  • SŠ nejlépe stavební obor
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Práce s PC, znalost MS Office
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

Podrobnější informace se dozvíte na telefonním čísle: 727 811 552, popřípadě na E mailu personalni@bemeta.cz.