Loading

OTEVŘENÉ POZICE

Grafik / Grafička

Bemeta Design hledá novou sílu a energii na marketingové oddělení – konkrétně nového grafika či grafičku!

ČEMU SE U NÁS BUDETE VĚNOVAT:

  • příprava grafických podkladů pro tištěnou komunikaci firmy (letáky, tištěná inzerce, katalogy)
  • příprava bannerů pro webové kampaně, sociální sítě
  • kontinuální práce na vizuální identitě firmy
  • komunikace s fotografy, podílení se na produkci designových fotek našich produktů
  • spolupráce na produktových videích

NAŠE OČEKÁVÁNÍ:

  • výborná znalost grafických programů Adobe Illustrator, Photoshop a InDesign
  • alespoň 1 rok praxe
  • uživatelská znalost kancelářského balíku MS Office
  • cit pro design, pečlivost, spolehlivost, samostatnost a dobrá znalost českého jazyka
  • zájem o fotografii, design

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • firemní benefity
  • v případě potřeby služební notebook, telefon

Máte-li zájem ozvěte se nám na personalni@bemeta.cz

Budeme se těšit.

Pracovník montáže s vyhláškou 50.

Posilujeme naši výrobu a hledáme zručného pracovníka na pozici Pracovník montáže s vyhláškou 50. .

Jaká bude Vaše náplň práce?

Co očekáváme od úspěšného kandidáta?

• pečlivost a řemeslnou zručnost

  • Praxe výhodou
  • Vyhláška 50

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte a kontaktujte nás - personalni@bemeta.cz popřípadě telefonicky na +420 727 811 552

Leštič / Brusič

Posilujeme naši výrobu a hledáme zručného pracovníka na pozici Leštič/Brusič.

Leštění nerezových materiálů
Broušení černých plechů

  • Vhodné i na zaučení
  • Manuálně náročná práce

Zámečník

Posilujeme naši výrobu a hledáme zručného pracovníka na pozici ZÁMEČNÍK.

• zámečnické práce
• odjehlování, pilování, řezání, obrábění apod.
• montáž výrobků, balení a příprava k expedici

• znalost čtení výkresové dokumentace
• ochotu učit se novým věcem

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte a kontaktujte nás na personalní@bemeta.cz popřípadě telefonicky na +420 727 811 552

EXPORT MANAGER (NĚMECKÝ, RUSKÝ NEBO ŠPANĚLSKÝ JAZYK)

Mluvíte rusky, anglicky nebo španělsky? Máte prokazatelné výsledky v oblasti obchodu?

Pro naši společnost hledáme samostatného a výkonného člověka na pozici:

EXPORT MANAGER

VÝSLEDKEM VAŠÍ PRÁCE BUDE:

• Naplněný plán akvizic a prodeje, jehož jste byl/a strůjcem,
• dohodnutá, zkoordinovaná a zpracovaná zakázka, která přináší zisk,
• neustále vzrůstající podíl společnosti na trhu.

PŘIHLASTE SE POUZE, POKUD MÁTE:

• Opravdové zkušenosti v oblasti obchodu (Vaše úspěchy zkrátka mluví za Vás) či chuť se obchodu věnovat naplno
• Německý jazyk (budete denně komunikovat se zahraničními klienty).
• Reprezentativní vystupování a obchodní dravost (obchodování je pro Vás hra, ve které chcete zvítězit).
• Uživatelskou znalost MS Office (zejména Excel).
• Potřebu dotahovat věci do konce, i když se toho sejde více najednou.
• ŘP sk.B a chuť cestovat.

VÝHODOU:

SŠ/VŠ technického zaměření,
časová flexibilita,
IS Helios
znalost dalšího jazyku

V případě, že si Vás vybereme do týmu, budete přímo Vy ta osoba, která může ovlivňovat úspěchy firmy. Když se osvědčíte, nabízíme dlouhodobou spolupráci a možnost podílet se na rozvoji společnosti. Za dobře odvedenou práci Vás čeká zajímavá odměna.

Pokud jste se našli v řádcích výše napište nám na personalni@bemeta.cz