Loading

Barvy silnější než slova: Kolekce Creative

Barvy silnější než slova: Kolekce Creative

Připravili jsme pro vás okouzlující koupelnové doplňky v barvách pečlivě vybraných přímo pro vaši koupelnu.

 

Když se potká krásný design se sílou moderní technologie.

S naší novou barevnou kolekcí Creative vám otevíráme dveře do světa mimo konvenční černobílý standard. Uvolněte se a popusťte uzdu své tvořivosti. Vybírejte ze čtyř vysoce trendy barevných provedení a realizujte svou koupelnu tak, jak jste vždy chtěli – podle svého vkusu. Abyste mohli zažít dlouhodobou radost ze skutečně kvalitních koupelnových doplňků, musí jít krásný design ruku v ruce s kvalitním provedením. My jsme ani v jednom nedělali kompromisy. Všechny produkty spojuje výjimečný design a inovativní povrchová technologie, která nese název PVD.

 

Coral


Teplo letního slunce za horizontem, jiskra dobrého koňaku a hladkost právě uvařeného karamelu. Výrobky z řady Coral rozhodně nebudou sedět v koutě vaší koupelny. Jejich poslání je zářit. Každý prostor, od podlahy až ke stropu, naplní živou energií luxusu a originality. Skvěle se hodí do prosvětlené koupelny, ke kameni, betonu nebo mramoru. S řadou Coral dokážete vykouzlit i moderní retro atmosféru.

 

 

Amber


Za časů antické Asie lidé považovali jantar za zhmotněnou duši tygra. Náboj síly, rafinovanosti a důstojnosti si v sobě nese i řada Amber, která svou úpravou připomíná vzhled surového jantaru. Broušený povrch je subtilní, zemitý a dodá vaší koupelně poklidný šarm a harmonii. Výborně bude vypadat v kombinaci se smaragdovou a tyrkysovou barvou. Pokud chcete docílit luxusu, nebojte se ani černé, tmavší šedé či betonu.

 

 

Graphit


Pojem grafein (z řečtiny) znamená psát, popisovat, kreslit. Grafit je nástrojem kreativity a proto v naší kreativní kolekci nesmí chybět. Výrobky řady Graphit jsou tmavošedé a kovově pololesklé. Připomínají tuhu či vyhaslé magma. Jedinečnost této řady tkví v její přizpůsobivosti okolním barvám a stylům. Dobře bude vypadat vedle sytých barev, ale i pastelových. Zapadne do klasické, minimalistické nebo industriální koupelny. V kombinaci se dřevem bude vypadat přímo božsky.

 

 

Hematit

Přestaneme milovat černou, až někdo vymyslí lepší barvu. Černá je šik v každé době a v každém interiéru. Ale není černá jako černá. V jejich variacích jsme se naštěstí neutopili a tak vám s radostí představujeme řadu Hematit – lesklou jako černé zrcadlo. Z výrobků této řady vytěžíte nejvíc, když je umístíte do kontrastního prostředí běloskvoucí koupelny. Pokud Hematit zkombinujete s mramorem a zlatými akcenty, promění se váš domov v palác.