... poslední kapka k dokonalosti ... Menu

O nás

Na úvod

Společnost Bemeta leží v malebném prostředí jihomoravských Žatčan. Před třinácti lety ji založil pan Zdeněk Žalkovský. Od té doby fi rma nejen povyrostla, ale má se také čile k světu. V Bemetě pracuje na 70 zaměstnanců, všichni ovšem jen s jediným cílem – dodávat svým zákazníkům koupelnové doplňky v nejlepší možné kvalitě.  Svědčí o tom i nominace nejprodávanější řady koupelnových doplňků Bemeta OMEGA v soutěži Zlatá medaile SHK na Stavebních veletrzích 2007 v Brně. S Bemetou se proto nesetkáte pouze v Česku, kde je doma. Její produkty znají lidé ve dvaceti zemích světa, např. ve Francii, Německu, v Rakousku, Rusku nebo třeba na Islandu. Logo Bemety přitom nenajdete pouze na koupelnových doplňcích. Společnost zpracovává také zakázkovou výrobu, dodává svým klientům hotelové doplňky nebo speciální program HELP pro pohybově omezené osoby. 

 

Naše vize 

Budoucnost společnosti Bemeta Design s.r.o. vidíme v neustálém rozšiřování našeho pole působnosti na trhu s doplňky jak koupelnovými, tak i pro handicapované spoluobčany. Vývojem atraktivních produktů pro naše klienty a soustavným zlepšováním poskytovaných služeb dosahujeme stále rostoucího podílu na českém i evropském trhu, a tedy i výhodnosti našich produktů, služeb a realizací pro naše klienty. Zachování tohoto pozitivního trendu je naší prioritou.


Slova DESIGN a KVALITA se v Bemetě píší velkými písmeny a bude tomu tak i nadále.  

Filozofie společnosti 


Cílem společnosti Bemeta je neustále inovovat a posouvat se vpřed. Na vývoji nových produktů spolupracujeme s českými designéry. Nedávno jsme na trh uvedli tři nové řady koupelnových doplňků: DARK (v tolik žádané černé barvě), VIA a NIKI. 


V roce 2017 se můžete těšit na postupnou obměnu našich obalů.

 

 

 

Více informací