... poslední kapka k dokonalosti ... Menu

ASISTENT/KA EXPORTU

Firma Bemeta Design, s.r.o. vyrábí a dodává sanitární výrobky našim zákazníkům v celé Evropě.

Chcete se uplatnit v administrativě a využívat cizí jazyky?

Právě hledáme šikovného a komunikativního člověka do obchodního oddělení na pozici   ASISTENT/-KA EXPORTU, který nečeká, až mu práci někdo přidělí, ale je schopen samostatně plnit úkoly, dokáže pracovat na více věcech najednou a zvládne plně zastoupit své kolegy.

Co Vás čeká:

Denní komunikace se zahraničními zákazníky,
budete mít dohled nad obchodním případem od přijetí objednávky, jejího zadání do systému, po zajištění dopravy,
budete fakturovat, sledovat termíny plnění a vést administrativní agendu obchodního týmu.

Pro dobrý výkon budete potřebovat:

Hlavně chuť a ochotu pracovat,
komunikativní znalost AJ nebo NJ,
zkušenosti s prací na obchodním oddělení či exportu,
prokazatelné znalosti práce na PC,
zkušenost s IS HELIOS vítána.

My Vám za to nabízíme stabilní zaměstnání do budoucna, možnost stat se součástí jednoho z nejdůležitějších týmů ve firmě a stálý výdělek za dobře odvedenou práci.

Pokud Vás tato pozice láká, stačí jen kliknout na “Odpovědět” a my Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní formulář